Menu

Powiedz nam jakiej pracy szukasz?
Globelus pomoże Ci ją znaleźć

Praca administracja biurowa

Oferty pracy: Administracja biurowa,

Praca w administracji biurowej

Niemalże w każdej firmie istnieje zapotrzebowanie na pracownika administracji biurowej. Praca ta dla większości osób kojarzy się ze spokojnym siedzeniem za biurkiem. Jednakże w rzeczywistości może wyglądać zupełnie inaczej. Często jest to praca, która wymaga od pracownika poszczególnych umiejętności, odpowiedzialności, a także doskonałego zorganizowania. Na jakich stanowiskach możemy znaleźć zatrudnienie jako pracownik biurowy? Osoby w administracji biurowej mogą wykonywać swoje obowiązki między innymi na stanowisku asystenta, specjalisty ds. administracyjno-biurowych, czy recepcjonisty. Ponadto, osoby zamierzające wiązać swoją karierę z administracją biurową mogą liczyć na odbycie stażu, który przygotuje ich do dalszej pracy. Dodatkowo, praca w administracji biurowej daje fantastyczne możliwość rozwoju, dlatego warto zapoznać się z ofertami pracy w tym sektorze.

Jakie umiejętności powinien posiadać pracownik biurowy?

Aby w jak najlepszy sposób wywiązywać się z powierzonych obowiązków pracownik biurowy powinien posiadać odpowiednie wykształcenie, umiejętności organizacyjne, a także być osobą dokładną i sumienną. Co więcej ważne jest, aby taka osoba wykonywała swoje zadania w terminie, gdyż nie może dochodzić do zaniedbań, jeśli chodzi o płatności czy przygotowywanie poszczególnych dokumentów. Dużym atutem u pracownika w administracji biurowej jest znajomość języków obcych. Oczywiście najczęściej jest wymagane posługiwanie się w mowie i piśmie w języku angielskim. Jednak umiejętność posługiwania się dodatkowymi językami otwiera nam drzwi na atrakcyjne zatrudnienie. Oprócz tego, znajomość języków obcych pozwala nam na znalezienie pracy nie tylko w Polsce, ale także i za granicą.

Zarobki w administracji biurowej w Polsce i za granicą

W Polsce pracownik administracji biurowej może liczyć na średnią pensję w wysokości około 4 tys. złotych. W Niemczech zaś, pracując w dużym przedsiębiorstwie pracodawcy oferują średnio około 2 800 euro miesięcznie. Jeśli zatrudnieni zostajemy w mniejszej firmie, to możemy oczekiwać wynagrodzenia na poziomie około 2 200 euro. Natomiast w Belgii, pracując na stanowisku administracyjnym otrzymamy wypłatę w wysokości około 2 300 euro na miesiąc.

Gdzie szukać pracy w administracji biurowej?

Praca w administracji biurowej to doskonała propozycja dla osób zaczynających karierę, jak również dla tych posiadających już spore doświadczenie w zawodzie. Niezależnie od tego, czy szukamy zatrudnienia jako pracownik biurowy w Polsce czy za granicą najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sprawdzonych agencji pośrednictwa pracy. Biura pośrednictwa pracy posiadają wyłącznie sprawdzone oferty, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymamy bezpieczną oraz legalną pracę. Dodatkowo, możemy liczyć na wsparcie naszego opiekuna w wielu kwestiach, a także otrzymać odpowiedzi na zaistniałe pytania. Jeśli szukajmy pracy na stronach internetowych ważne jest, aby były one sprawdzone oraz współpracowały z pewnymi agencjami zatrudnienia.

Pracuj w administracji biurowej z globelus.pl:

Narzędzia dla Ciebie Bezpłatny dostęp do przydatnych narzędzi

Katalog pracodawców

Dowiedz się więcej o naszych pracodawcach

Baza kandydatów

Sprawdź kto aktualnie szuka pracy

Artykuły

Bądź na bieżąco!