Menu

Powiedz nam jakiej pracy szukasz?
Globelus pomoże Ci ją znaleźć

Praca transport / spedycja / logistyka

Oferty pracy: Transport / Spedycja / Logistyka,

Praca w transporcie, spedycji, logistyce

Szukając pracy za granicą warto zaznajomić się z ofertami pracy w transporcie, spedycji, czy logistyce. W tych branżach możemy znaleźć wiele propozycji zatrudnienia zarówno dla osób posiadających doświadczenie, jak i bez. Z pewnością na szybkie znalezienie pracy za granicą mogą liczyć osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, między innymi: prawo jazdy kategorii C+E bądź mające uprawnienia na jazdę wózkami widłowymi. Dla osób nieposiadających doświadczenia możemy znaleźć liczne oferty pracy jako magazynierzy. Oprócz tego często możemy znaleźć zatrudnienie na magazynie bez znajomości języka, co może być doskonałą propozycją dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową poza granicami kraju.

W jakich krajach możemy znaleźć zatrudnienie w transporcie, spedycji bądź logistyce?

Pragnąc wyjechać za granicę do pracy w transporcie, spedycji lub logistyce możemy znaleźć zatrudnienie w wielu krajach Unii Europejskiej. Do krajów należących do czołówki w oferowaniu pracy w powyższych branżach należą między innymi: Niemcy, Holandia, a także Belgia. Oprócz zatrudnienia możemy znaleźć oferty, gdzie pracodawcy dodatkowo oferują zakwaterowanie, a nawet zwrot kosztów przejazdów. Co więcej, wiążąc swoją przyszłość z pracą za granicą możemy skorzystać z ofert zatrudnienia pracy stałej.

Zarobki w transporcie, spedycji, logistyce

W dużej mierze na decyzję o podjęciu pracy za granicą mają wpływ zarobki, jakie możemy tam osiągnąć. W Niemczech magazynier bez uprawnień do prowadzenia wózka widłowego zarabia średnio około 2 251 euro miesięcznie. Zaś kierowcy pojazdów do 3,5 t mogą oczekiwać pensji w wysokości około 2 356 euro. Dyspozytor na niemieckim rynku pracy otrzymuje średnie wynagrodzenie na poziomie 3 178 euro miesięcznie. Patrząc na holenderskie stawki godzinowe to pracownik na magazynie otrzymuje średnio 10,49 euro brutto, natomiast kierowca kategorii C+E może liczyć średnio na 11,90 euro brutto.

Gdzie szukać ofert pracy w transporcie, spedycji, logistyce?

Jeżeli zależy nam na bezpiecznym i legalnym zatrudnieniu najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy. Dzięki czemu mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani przez zagranicznego pracodawcę. Ponadto, korzystając z usług biura pośrednictwa pracy jesteśmy w stałym kontakcie z naszym opiekunem, który pomoże nam w wielu kwestiach. Dodatkowym atutem z współpracy z agencją jest pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, a także wsparcie w zakwaterowaniu czy dojazdu do miejsca pracy.

Pracuj transporcie, spedycji lub logistyce z globelus.pl:

Narzędzia dla Ciebie Bezpłatny dostęp do przydatnych narzędzi

Katalog pracodawców

Dowiedz się więcej o naszych pracodawcach

Baza kandydatów

Sprawdź kto aktualnie szuka pracy

Artykuły

Bądź na bieżąco!