Menu

Powiedz nam jakiej pracy szukasz?
Globelus pomoże Ci ją znaleźć

Praca zdrowie / uroda

Oferty pracy: Zdrowie / Uroda ,

Praca zdrowie, uroda, rekreacja

Praca za granicą niesie ze sobą szereg korzyści, nie tylko finansowych. Przede wszystkim możemy znaleźć różnego rodzaju oferty pracy dostosowane do naszych kwalifikacji. Praca w sektorze zdrowia, urody, czy rekreacji cieszy się niezwykłą popularnością u kobiet. Jednak również mężczyźni znajdują zatrudnienie w tych branżach. Na jakie zawody jest największe zapotrzebowanie? Z pewnością pracę możemy znaleźć jako pielęgniarka, opiekun medyczny lub seniora, a także jako technicy farmacji. W branży zdrowia na atrakcyjną pracę mogą liczyć między innymi: stomatolodzy, radiolodzy, jak również położne. 

W jakich krajach mogę liczyć na zatrudnienie?

O tym, że brakuje rąk do pracy w polskiej służbie zdrowia, wie każdy. Jednak na braki kadrowe narzekają także pracodawcy z Irlandii, Niemiec, Holandii, a także z Wielkiej Brytanii. Dlatego też, posiadając odpowiednie doświadczenie i wykształcenie możemy w tych krajach znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie. Szczególnie ceniona jest znajomość języka obowiązującego w kraju, gdzie chcemy uzyskać pracę. W związku, z czym połączenie kilkuletniego doświadczenia ze znajomością języka sprawia, że możemy liczyć na odpowiednio wysokie wynagrodzenie za wykonywaną przez nas pracę.

Zarobki z sektorze zdrowia

W Niemczech wykwalifikowana pielęgniarka otrzymuje średnie wynagrodzenie na poziomie około 3 600 euro miesięcznie. Natomiast pracująca w domach opieki może liczyć na pensję rzędu około 3 400 euro brutto miesięcznie, a w domach starców średnio zarobi około 3 300 euro brutto na miesiąc. Opiekun medyczny w Niemczech może liczyć na wypłatę w wysokości około 3 400 euro brutto miesięcznie. Pielęgniarka zatrudniona w holenderskim szpitalu dostaje wynagrodzenie pomiędzy 5,8 tys., a 10 tys. zł miesięcznie. Zatrudniając się jako pielęgniarka środowiskowa w Holandii można otrzymać wypłatę od 5 tys. do 5,8 tys. złotych. Jeśli chodzi o wynagrodzenie pielęgniarki w Irlandii, to może spodziewać się wynagrodzenia na poziomie 2 900 do 3 300 euro na miesiąc.

Gdzie szukać ofert pracy w branży zdrowie, uroda, rekreacja?

W obecnych czasach najbardziej popularnym miejscem do szukania ofert pracy w branży zdrowie, uroda, rekreacja jest oczywiście internet. Jednak musimy być czujni, aby strony, na których poszukujemy zatrudnienia oferowały pracę na jasnych warunkach. Ważne jest, aby praca, którą chcemy podjąć nie niosła za sobą ryzyka. Doskonałym sposobem na znalezienie legalnej pracy jest skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy. Dzięki współpracy z agencją mamy gwarancję bezpiecznego zatrudnienia, a nasz opiekun szczegółowo przybliży wszystkie kwestie dotyczące pracy. Mając pomoc opiekuna możemy czuć się pewnie i bezpiecznie. Co więcej, korzystając z biura pośrednictwa pracy mamy możliwość otrzymania oferty zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach nie tylko za granicą, ale i w Polsce.

Pracuj w branży zdrowie, uroda i rekreacja z globelus.pl:

Narzędzia dla Ciebie Bezpłatny dostęp do przydatnych narzędzi

Katalog pracodawców

Dowiedz się więcej o naszych pracodawcach

Baza kandydatów

Sprawdź kto aktualnie szuka pracy

Artykuły

Bądź na bieżąco!