Menu

Powiedz nam jakiej pracy szukasz?
Globelus pomoże Ci ją znaleźć

Praca human resources / zasoby ludzkie

Niestety, ale obecnie nie ma ofert pracy w wyszukiwanych przez Ciebie kryteriach.

Praca w HR

Praca na stanowisku w dziale HR (human resources) wiąże się między innymi z kompleksową obsługą kadrowo-płacową. Jednakże pracownik zajmujący się zarządzeniem zasobami ludzkimi odpowiada także za pozyskiwanie, rozwój oraz utrzymanie efektownej kadry pracowniczej. Dynamicznie wzrastający rynek usług HR sprawia, że popyt na pracowników odpowiadających za zasoby ludzkie bardzo szybko wzrasta. Dzięki czemu możemy znaleźć atrakcyjne stanowisko pracy. Zatrudniając się w przedsiębiorstwie stawiającym na nieustanny rozwój możemy również liczyć na szybkie rozwinięcie się naszej kariery. Zapotrzebowanie na pracowników działu HR jest szczególnie istotne w firmach, gdzie zasoby ludzkie mają istotny wpływ na przewagę nad konkurencją.

Na jakie stanowiska w dziale HR jest największe zapotrzebowanie?

Szukając pracy w dziale HR możemy aplikować na różnego rodzaju stanowiska. Największe zapotrzebowanie występuje na pracowników zajmujących się rekrutacją, specjalistów ds. kadr i płac, koordynatorów projektów, jak również asystentów. Z pewnością łatwiej będzie nam znaleźć zatrudnienie, znając język angielski przynajmniej na podstawowym poziomie. Pracę w dziale HR mogą zdobyć nie tylko doświadczone osoby, ale także te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób jest odbycie stażu na stanowisku związanym z zasobami ludzkimi. 

Jakie wynagrodzenie otrzymuje pracownik w dziale HR?

W Polsce pracownik działu HR otrzymuje średnie miesięczne wynagrodzenie na poziomie 5 700 zł brutto. Niemniej, jednak otrzymywana pensja będzie zależała od naszego doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zakresu wykonywanych obowiązków. Specjaliści na stanowiskach ds. HR mogą spodziewać się wypłaty nawet do 6 800 zł brutto miesięcznie.

Gdzie szukać pracy w dziale HR?

Coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie pracowników do pracy z dziale HR. W związku, z czym możemy wybierać spośród wielu ofert zatrudnienia. Jednak ważne jest, aby szukając oferty pracy w Internecie były one umieszczone wyłącznie na rzetelnych stronach internetowych. Najlepiej jest odwiedzać sprawdzone strony, posiadające różne propozycje pracy od sprawdzonych pracodawców. Przez co, będziemy mogli dostosować nasze zatrudnienie do swoich możliwości i oczekiwań. Dobrym rozwiązaniem na znalezienie etatu jest skorzystanie z agencji pośrednictwa pracy, gdzie nasz opiekun dopasuje dla nas najlepszą ofertę zatrudnienia.

Pracuj w dziale HR z globelus.pl:

Narzędzia dla Ciebie Bezpłatny dostęp do przydatnych narzędzi

Katalog pracodawców

Dowiedz się więcej o naszych pracodawcach

Baza kandydatów

Sprawdź kto aktualnie szuka pracy

Artykuły

Bądź na bieżąco!